吉他社APP打开本谱

获得更好的看谱体验
立即打开
播放

选择音轨

  • 曲谱信息
  • 歌词
  • 标题:Jeszcze mnie nie znasz

    副标题:To ja

    艺人:Kontrabanda

    作词:Bartosz Paw硂wski

    作曲:Bartosz Paw硂wski

    节拍: Moderately Slow Rock ♩ = 100

    注释:Widz ciebiepo渞骴 swoich sn體lecztynico mnie nie wiesz.Jak mam dotrzejakmamdotrzedo ciebie(dowolnie)Co odpowiedziegdy za -py -- ta --jznasztdzi陊czyn?Nie wiem.Jaksi zachowagdyspo - nie -wie -ra -jci?.Pokawszystkieswojemy渓i.Jednaknieistniejw twoichzawi硑ch snach.W moich oczachjestewszystkim.Jeszczemnie nie znasztoja.Zmarnowa砮mkawaczasumarz筩marz筩 otobieZamiastdzia砤ba砮msi,縠 zrobiconie--tak.Co noc z nadziejw sercuza-sy-pia--砮mobdartyzmarze?Ijakcoranobu-dzi-砮msibyzn體o tobie gra?Pokawszystkieswojemy渓i.Jednaknieistniejw twoichzawi硑ch snach.W moich oczachjestewszystkim.Jeszczemnie nie znaszPokawszystkieswojemy渓i.Jednaknieistniejw twoichzawi硑ch snach.W moich oczachjestewszystkim.Jeszczemnie nie znasztoja.Nigdyniem體 縠gnaj.Nigdyniem體 kochamnienie my渓筩 tak.Chcia bym 減iewaorozstaniulecztaspra -- wanie dotyczynas.Pokawszystkieswojemy渓i.Jednaknieistniejw twychzawi硑ch snach.W moich oczachjestewszystkim.wszystkim.Jeszczemnie nie znasz toja.Toja...toja.Jeszczemnie nie znasz to ja.Toja...Toja....Jeszczemnie nie znasz toja...
    标记:1 zwrotka 1/21 zwrotka 2/2Refren2 zwrotka 1/22 zwrotka 2/2Refren *2Przej渃ieRefren
    夏禾